جزئیات خبر

چهارمين كنفرانس بين المللی كارآفرينی

چهارمین کنفرانس بین المللی کارآفرینی با تاکید بر بهبود محیط کسب و کار بحث و تبادل نظر درباره آخرین دستاوردهای نظری، تجربی، توسعه روش‌ها و کاربرد آن‌ها در زمینه توسعه کارآفرینی با تاکید بر بهبود محیط کسب و کار می‌باشد.
پارس حیان مهمان ویژه کنفرانس  بین المللی کارآفرینی بود. جناب آقای مهندس دانایی ضمن حضور در این برنامه با رییس کنفرانس و رییس دانشکده کارآفرینی و کمیته علمی این کنفرانس دیدار صمیمانه ای داشتند. آقای دکتر زالی رییس کنفرانس و عضو هیات علمی دانشکده، ضمن تقدیر از تلاش های آقای مهندس دانایی به عنوان رهبر کارآفرین صنعت بهداشت و سلامت کشور، تلاشهای پارس حیان در حوزه کارآفرینی و مسئولیت اجتماعی را تحسین کردند.
آقای مهندس دانایی نیز تشکیل دانشکده کارآفرینی و برگزاری کنفرانس را گامی بزرگ در تقویت روحیه کارآفرینی برشمردند و لزوم توجه به مباحثی چون سهولت کسب و کار از طریق کاهش مقررات بازدارنده را خواستار شدند. همچنین در این دیدار آقای دکتر شاهینی ضمن اشاره به کسب تندیس طلایی جشنواره صنعت سلامت محور، فعالیتهای پارس حیان در حوزه مسئولیت اجتماعی و همچنین کارآفرینی را تشریح نمودند. ایشان با اشاره به بستر سازی پارس حیان برای تشکیل دهها شرکت پخش در سراسر کشور با مدل هیبریدی را  نمونه ای بزرگ از تشویق کارآفرینان برشمردند.آقای دکتر شاهینی اشاره داشتند که در این بستر تشویقی پارس حیان با تضمین فروش ، حمایت مالیاتی ، کمک ها و مشاوره مالی  به عنوان  Business Angel  کارآفرینان استانی را حمایت و تشویق کرده است ضمن اینکه با ایجاد هیبریدی ( فروش از پارس حیان ، خدمات توزیع از کارآفرین  ) مدل ابتکاری و نوآورانه در صنعت پخش بنا نهاده است که در سطح دانشگاهها قابل تدریس و در سطح صنعت قابل بهره برداری است.