ظرفیت و توانایی های تولید

تجهیزات و مراحل تولید

advanced divider

بیش از ۳۰۰۰ مترمربع از مساحت کارخانه پارس حیان به تولید و بسته بندی اختصاص دارد، ما قادر هستیم محصولات متنوع مراقبت های شخصی را از ۱۵۰ کیلوگرم تا بچ های ۳ تنی تولید کنیم، به طوری که حجم تولید به ۲۰ میلیون واحد در سال (تنها با کار در یک شیفت) می رسد. انواع گسترده ماشین آلات پیشرفته و تجهیزات، می توانند تعداد بی شماری از تیوب ها، جار ها، بطری های پلاستیکی، Pet و شیشه ها را پر و دربندی کنند.

تجهیزات پرکنی و کارتن گذاری ما شامل: ماشین پرکن تیوب پلاستیکی Norden ۷۰۰ به تعداد ۲ واحد، ماشین پرکن تیوب پلاستیکی Norden ۴۰۰ به تعداد ۲ واحد، Kalix ۲۰۰، ماشین های پر کن مایع چند سری با سیستم کنترل دما و تعداد زیادی PLC، لیبل زنی تمام اتوماتیک با تنوعی از ماشین های عمودی و افقی پرکنی با سیسیتم دربندی.

تجهیزات تولید شامل هموژنایزرهای مخلوط کن وکیوم با روکش دو لایه که توسط کارخانه های معروفی مانند Fryma، IKA، Koruma و Olsa تولید شده اند. علاوه بر آن، ما چندین پروسه مخلوط کردن مایع را داریم، مانند تولید صابون و خط بسته بندی آن، تولید مواد دارویی لب و امکانات پرکنی آن ها و پروسه ی تولید مواد محافظ ناخن و پرکنی و لیبل زنی آن ها.

advanced divider