شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

بیانیه ماموریت و چشم انداز

مأموریت ما

مأموریت پارس حیان فراهم‌آوردن تمامی محصولات مراقبت شخصی برای همه بانوان، آقایان، کودکان و نوزادان در سراسر کشور است تا به گسترش رفاه، سلامت و زیبایی طبیعی برای همه تحقق بخشد. تعهد ما توسعه بخشیدن به تولید محصولات مؤثر، نوآورانه و سازگار با محیط‌زیست است که مورداعتماد مصرف‌کنندگان بوده و توسط متخصصین پوست و زیبایی توصیه شود.

چشم انداز ما

ما در چارچوب تحقق‌بخشیدن به هدفمان که  تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات بهداشتی خاورمیانه است، در حال حرکت هستیم. ما همچنان به تعامل بیشتر با مصرف‌کنندگان، پیش‌بینی نیازهای آن‌ها و افزایش رضایتمندی‌شان تلاش خود را ادامه می‌دهیم. از طریق شیوه‌های مدرن، نوآورانه و سازگار با محیط‌زیست، برتری خود را به اوج رسانده و نسبت به اهمیت زیبایی طبیعی آگاهی‌رسانی می‌کنیم. ما همچنین کارکنان خود را در راستای تحقق‌بخشیدن به همه این اهداف و در را در راه رسیدن به آرمان‌هایشان آموزش داده و حمایت می‌کنیم.