شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Ardene C-Factor

c-factor-ardene
Ardene C-Factor
Ardene C-Factor

درباره برند "Ardene C-Factor" پارس حیان

سال عرضه:  1399
وب سایت:  www.ardene.co
ایمیل:  info@ardene.co

آردن به عنوان اولین گروه محصولات تخصّصی بهداشت و مراقبت از پوست در ایران در سال ۱۳۷۰ با هدف پاسخگویی به نیازهای روز‌افزون مصرف‌کنندگانی که دید حرفه‌ای و علمی‌تر نسبت به مراقبت‌های بهداشتی و درمانی پوست را داشتند طراحی و تولید گردید.

در حال حاضر آردن به عنوان معتبرترین برند محصولات بهداشت و مراقبت از پوست، پوشش کاملی را بر نیازهای مختلف جامعه ایرانی ایجاد کرده است، هدف این برند پاسخگویی به نیازهای روزافزون مصرف‌کنندگانیست که دید حرفه‌ای و علمی‌تر نسبت به مراقبت‌های بهداشتی و درمانی پوست را دارند.

در همین راستا برند بزرگ آردن در سال 1399 گروه محصولات ضدلک و روشن کننده با بیشترین درصد ویتامین C خالص را تحت عنوان آردن سی فکتور روانه بازار کرد.

آردن سی فکتور تنها لاین کامل ویتامین C در محصولات ایرانی بوده و مناسب آقایان و خانم‌ها، انواع پوست، بدون محدودیت سنی و قابل استفاده در تمام فصول و شرایط آب و هوایی است.

محصولات آردن سی فکتور برای کلیه نیازهای روتین پوستی محصول داشته و به شایستگی از درخشندگی پوست شما محافظت می‌کند.
این محصولات علاوه بر کاهش لک‌های پوستی و افزایش شفافیت و درخشندگی پوست، با خاصیت آنتی اکسیدانی که دارند به جوانسازی و بازسازی پوست کمک می‌کنند.