شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Ardene Expert Age

ardene-expertage-banner
Ardene Expert Age
Ardene Expert Age

درباره برند "Ardene Expert Age" پارس حیان

سال عرضه:  1389
وب سایت:  www.ardene-expertage.com
ایمیل:  info@ardene-expertage.com

«آردن اکسپرتیج» به‌عنوان اولین گروه تخصصی محصولات مراقبتی و ضد پیری پوست در ایران و زیرگروه برند باسابقه و خوش‌نام «آردن»، در سال 1389 توسط لابراتوار پارس حیان، به‌عنوان واحدی پیشرو در صنعت بهداشتی و آرایشی کشور، تولید و وارد بازار شد.

«آردن اکسپرتیج» باتکیه‌بر سه دهه تجربه و فعالیت‌های لابراتوار پارس حیان و به پشتوانه سال‌ها تحقیقات مستمر به این علم برتر دست‌یافته تا نسبت به پیشگیری از پیری زودرس پوست و مقابله و کاهش علائم پیری پوست اقدامی عملی انجام دهد.

آردن اکسپرتیج با اشراف بر مشکلات و دغدغه‌های مرتبط با سلامت و زیبایی پوست در رده سنی 35 سال به بالا، با تولید 19 محصول تخصصی ضد پیری پوست، سعی در رفع این نیازها داشته است. به همین منظور محصولات تخصصی مراقبت از پوست و ضد پیری اکسپرتیج شامل انواع شوینده صورت، کرم‌ها، سرم‌ها و ماسک‌های ضدچروک، ضد افتادگی، ضدآفتاب، رطوبت‌رسان، روشن‌کننده، ضد لک و… می‌شود.

استفاده از الگوها و ترکیبات نوین و نیز بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا همچون نانو، نانو کپسول‌ها و سلول‌های بنیادی در تولید محصولات اکسپرتیج و عملکرد هم‌زمان درمانی و مراقبتی آن‌ها، اثرگذاری این محصولات را تضمین می‌کند.

اکسپرتیج معتقد است که هر شخصی باتوجه‌به استانداردهای متنوع و فراگیر زیبایی و بر اساس ترجیحات خود، می‌تواند تعریفی ویژه و منحصربه‌فرد از زیبایی داشته باشد.

افزایش سن در کنار شرایط خاص زندگی امروزی همچون شهرنشینی، استرس بالا، آلودگی‌های محیطی و محرک‌های خارجی می‌تواند عوارضی همچون چین‌وچروک، پف و افتادگی پوست، لک‌های پوستی، تیره‌شدن و بی‌آبی پوست را در پی داشته باشد.

از سوی دیگر توجه روزافزون به محصولات مراقبتی و سلامت طبیعی پوست، به‌جای استفاده از محصولات آرایشی و پنهان‌کردن آسیب‌ها و مشکلات پوستی، وجود برندی تخصصی برای کاهش آثار پیری پوست و پیشگیری از آن را ضروری‌تر ساخته است.