شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Ardene Pigmenta

pigmenta-final-min
Ardene Pigmenta
Ardene Pigmenta

درباره برند "Ardene Pigmenta" پارس حیان

سال عرضه:  1400
وب سایت:  pigmenta.ardene.co
ایمیل:  info@ardene.co

«آردن پیگمنتا» یکی از زیر برند‌های برند بزرگ و اصیل «آردن» است که باسابقه بیش از ۳۰ساله خود نقش مهمی در سلامت و زیبایی پوست همه ایرانی‌ها داشته است.

ازآنجایی‌که لک‌ها و تیرگی‌های پوست یکی از رایج‌ترین مشکلات پوستی است و درمان آن دغدغه بسیاری از افراد، به‌ویژه خانم‌هاست، برند آردن در سال 1400 با تولید محصولات تخصصی ضد لک و روشن‌کننده پوست تحت عنوان «آردن پیگمنتا» رفع مشکلات پوستی ناشی از لک را هدف خود قرار داد.

ایجاد لک و تیرگی‌های پوستی که تحت‌تأثیر تولید بیش از اندازه ملانین (رنگدانه) و تراکم آن در لایه‌های مختلف پوست صورت، دست‌ها، کتف و بازوها، ناحیه دکلته و دیگر نواحی بدن ایجاد می‌شود، دلایل مختلفی دارد. از آن جمله می‌توان به افزایش سن، ژنتیک، بارداری، تغییرات هورمونی، عدم مراقبت از پوست در برابر آفتاب، برخی بیماری‌ها و مصرف بعضی داروها اشاره کرد.

یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش لک‌ها و روشن کردن نواحی تیره پوست، استفاده از محصولات پوستی با عملکرد ضد لک و روشن‌کننده است. آردن پیگمنتا 5 محصول تخصصی با فرمولاسیون ویژه را برای دستیابی به این هدف تولید و روانه بازار کرده است.

عدم استفاده از هیدروکینون و اسید کوجیک که رایج‌ترین مواد مؤثره ضدلک بوده و دارای عوارض جانبی مثل التهاب و پوسته‌پوسته شدن هستند، شاخصه مهم محصولات ضد لک پیگمنتا محسوب می‌شود.

در محصولات پیگمنتا ترکیباتی جدید همچون آربوتین، آزلائیک اسید، الاجیک اسید و… به‌کاررفته و در نتیجه این محصولات می‌توانند در رفع مشکلاتی همچون هایپرپیگمنتاسیون، ملاسما، کلوآسما، کک‌ومک، لنتیگو و… بدون ایجاد عوارض جانبی، بسیار مؤثر باشند.