شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Dermasafe

dermasafe-bann-1536x480

پارس حیان "Dermasafe" درباره برند

سال عرضه:  1393
وب سایت:  www.dermasafecare.com
ایمیل:  info@dermasafecare.com

سبک زندگی چالش برانگیز، آلودگی فزآینده و سطح بالای استرس نه تنها بر روان تاثیرگذار است، بلکه تاثیر فوق العاده ای بر پوست، بدن، و موی ما نیز دارد. این تاثیر با افزایش سن مشهود می شود.

در حالی که تعداد زیادی از محصولات مراقبت شخصی در بازار موجود است، انتخاب محصولی که از پوست به صورت طبیعی مراقبت می کند، با استفاده آسان که بر محیط زیست تاثیر نمی گذارد ضروری است.

برند مراقبت از پوست طبیعی درماسیف نچرال با افزایش آگاهی در مورد آنچه به بدن خود می رسانیم، به صورت داخلی به عنوان غذا یا به صورت خارجی به عنوان محصولات زیبایی و اینکه چگونه با کره زمین باید رفتار شود، شروع به کار کرده است.

محصولات مراقبت از پوست طبیعی درماسیف نچرال برای برخورد محترمانه با زمین ایجاد شده اند.

بسیاری از مواد شیمیای استفاده شده در محصوالت مراقبت از پوست می‌توانند پوست را تحریک کرده و باعث ایجاد حساسیت شوند.
این سموم می توانند در بدن انباشته شوند و سالمتیما را به خطر بیاندازند.

درماسیف نچرال، یکی از برندهای طبیعی مراقبت از پوست می باشد که به تعریف مجدد استانداردهای صنعت زیبایی برای محصولاتی اختصاص داده است که نه تنها برای ما خوب هستند،بلکه برای سیاره مان نیز مفید می‌باشند.

درماسیف نچرال به عنوان یک برند طبیعی، بر روی محصوالت محدود اما مورد نیاز مهم در روتین مراقبت از پوست تمرکز دارد.