شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Dermax

dermax-banner
Dermax
Dermax

درباره برند "Dermax" پارس حیان

سال عرضه:  1398
وب سایت:  www.dermax.ir
ایمیل:  info@dermax.ir

«درمکس» برندی تازه متولد شده در حوزه مکمل‌های دارویی و تغذیه‌ای، تحت پوشش شرکت داروسازی پارس حیان است که برای نخستین بار در سال ۱۳۹۸ روانه‌ی بازار شد. شرکت داروسازی پارس حیان، به عنوان یکی از رهبران خاورمیانه در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی، نقش بسزایی در بهبود سطح دسترسی مصرف کنندگان به این محصولات را ایفا می‌کند.

نظر به قیمت بالای مکمل‌های غذایی خارجی موجود در بازار ایران و عدم دسترسی مناسب مصرف کنندگان ایرانی به آن‌ها، در صدد شدیم تا با تولید مکمل‌های تغذیه‌ای تحت نام تجاری درمکس به نیاز روز افزون مصرف کنندگانی که دید حرفه‌ای و علمی‌تر نسبت به محصولات دارویی و مکمل دارند، پاسخ دهیم.

درمکس به طور تخصصی در زمینه تولید مکمل‌های تغذیه‌ای برای پوست، مو و ناخن فعالیت می‌کند و در حال حاضر محصولات آن شامل فرآورده‌ تغذیه‌ای روشن کننده پوست(پیگمنتا)، فرآورده تغذیه‌ای ضد آفتاب(سولاریس)، فرآورده تغذیه‌ای برنزه کننده پوست(هلیو برنز) و مکمل تغذیه‌ای تقویت پوست، مو و ناخن(رجوا) است که آخرین استاندارهای جهانی و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در مراحل طراحی، فرموله کردن و تولید آن‌‌ها به‌کار گرفته شده است. درمکس همواره در تلاش است تا با پاسخگویی به دغدغه‌ها و نیازهای زیبایی و پوستی مصرف کنندگان ایرانی، به نوبه خود سهمی در بهبود کیفیت زندگی و ارتقای سطح سلامت افراد جامعه‌ داشته باشد.