شرکت داروسازی پارس حیان، تولید کننده برتر به انتخاب انجمن داروسازان ایران

background-fulica-colorboost-2048x640

مشخصات برند

سال عرضه:

1399

وبسایت:

پست الکترونیک:

info@fulicahaircare.com

شبکه اجتماعی:

درباره Fulica Color Boost

فولیکا» برند تخصصی مراقبت و بهداشت مو و پوست سر تولید شرکت داروسازی پارس حیان است که پس از سال‌ها تحقیق و گذراندن آزمایش‌های سخت‌گیرانه در سال 1386 وارد بازار شد.
تنوع بی‌نظیر محصولات فولیکا با کاربردهای درمانی و تخصصی آن‌ها برای رفع انواع دغدغه‌های مراقبت از مو و پوست، این برند را خیلی زود به یکی از برندهای پرطرفدار در میان مصرف کنندگان و پزشکان و متخصصان پوست و مو بدل کرد.
انواع شامپوهای تخصصی برای موهای چرب، خشک، دارای شوره، دارای ریزش، رنگ شده، پوست و پوست سر چرب، خشک و حساس و… درکنار انواع نرم‌کننده‌ها، بالم‌ها، سرم‌ها و ماسک‌های داخل و بیرون از حمام، پن‌های غیر صابونی و شوینده پوست صورت و بدن و… محصولات فولیکا را تشکیل می‌دهند.
محصولات فولیکا با رعایت کامل استانداردهای جهانی از جمله ISO9001 و OHSAS1800،  استفاده از عصاره‌های گیاهان دارویی و مفید و عدم وجود مواد شیمیایی و سرطان‌زا در ترکیبات خود، توانسته با کیفیت بسیار بالای محصولات، اعتماد مصرف‌کنندگان را جلب کند.
برند فولیکا در تمام سال‌های فعالیت خود همواره توسعه و معرفی محصولات جدید و تخصصی بر اساس نیاز مصرف‌کنندگان را سرلوحه خود قرار داده و در همین راستا گروه محصولات جدیدی را در سال 1399تحت عنوان «فولیکا کالر بوست» با هدف مراقبت حرفه‌ای و تخصصی‌تر از موهای رنگ شده، روانه بازار کرده است.

محصولات فولیکا کالربوست شامل شامپوها، ماسک‌ها و کرم‌های مو با خاصیت تثبیت کنندگی و محافظت از موهای رنگ شده است. جلوگیری از تغییر رنگ، کدر شدن و کمرنگ شدن رنگ مو و افزایش‌دهنده درخشندگی آن از جمله عملکردهای مهم محصولات فولیکا کالر بوست است.

این محصولات در 3 گروه مخصوص موهای بلوند، قهوه2ای و قرمز و همچنین یک شامپوی ضد زردی مخصوص موهای بلوند ، یخی، پلاتینه و نقره‌ای است.

شامپوهای فولیکا کالربوست فاقد سولفات بوده و از مو در برابر آسیب‌های نور خورشید و آلودگی محیطی محافظت می‌کند.