شرکت داروسازی پارس حیان، تولید کننده برتر به انتخاب انجمن داروسازان ایران

RX-fulica-base-01

مشخصات برند

سال عرضه:

1399

وبسایت:

پست الکترونیک:

info@fulicahaircare.com

شبکه اجتماعی:

درباره Fulica RX

فولیکا» برند تخصصی مراقبت و بهداشت مو و پوست سر تولید شرکت داروسازی پارس حیان است که پس از سال‌ها تحقیق و گذراندن آزمایش‌های سخت‌گیرانه در سال 1386 وارد بازار شد.
تنوع بی‌نظیر محصولات فولیکا با کاربردهای درمانی و تخصصی آن‌ها برای رفع انواع دغدغه‌های مراقبت از مو و پوست، این برند را خیلی زود به یکی از برندهای پرطرفدار در میان مصرف کنندگان و پزشکان و متخصصان پوست و مو بدل کرد.
انواع شامپوهای تخصصی برای موهای چرب، خشک، دارای شوره، دارای ریزش، رنگ شده، پوست و پوست سر چرب، خشک و حساس و… درکنار انواع نرم‌کننده‌ها، بالم‌ها، سرم‌ها و ماسک‌های داخل و بیرون از حمام، پن‌های غیر صابونی و شوینده پوست صورت و بدن و… محصولات فولیکا را تشکیل می‌دهند.
محصولات فولیکا با رعایت کامل استانداردهای جهانی از جمله ISO9001 و OHSAS1800،  استفاده از عصاره‌های گیاهان دارویی و مفید و عدم وجود مواد شیمیایی و سرطان‌زا در ترکیبات خود، توانسته با کیفیت بسیار بالای محصولات، اعتماد مصرف‌کنندگان را جلب کند.
برند فولیکا در تمام سال‌های فعالیت خود همواره توسعه و معرفی محصولات جدید و تخصصی بر اساس نیاز مصرف‌کنندگان را سرلوحه خود قرار داده و در همین راستا نسل جدیدی از محصولات مراقبت از مو با نام  Fulica RX را برای پیشگیری و درمان بیماری‌ها و مشکلات مو به بازار عرضه نموده است.

محصولات فولیکا آر ایکس که به صورت تجویزی و توسط پزشک نسخه می‌شوند، به صورت تخصصی درمان مشکلاتی همچون ریزش مو با الگوی مردانه و زنانه، شوره چرب و شوره خشک سر و همچنین خشکی مو و پوست سر را هدف قرار داده است.