شرکت داروسازی پارس حیان، تولید کننده برتر به انتخاب انجمن داروسازان ایران

Hydroderm-Lady-Final-min

مشخصات برند

سال عرضه:

1387

وبسایت:

پست الکترونیک:

info@hydroderm.co

شبکه اجتماعی:

درباره Hydroderm Lady

دغدغه ارتقای بهداشت و سلامت دختران، زنان و مادران، هیدرودرم را بر آن داشت تا در سال 1387 لاین ویژه محصولات مخصوص بانوان را تحت عنوان هیدرودرم لیدی و به عنوان تنها برند تخصصی بانوان و مادران باردار در ایران تاسیس کند.

هیدرودرم لیدی که لوگوی مادر و کودک آن نشان دهنده ایمن بودن این محصولات حتی برای مادران باردار و شیرده است، توجه به نیازهای پوستی بانوان، به ویژه در دوران بارداری و شیردهی و دقت به میزان حساسیت بالای پوست در این دوران را سرلوحه تولید محصولات تخصصی خود قرار داده است.

این محصولات تخصصی، مراقبتی و درمانی، فاقد اسانس، فاقد ترکیبات شیمیایی و حاوی کمپلکس‌های مغذی بوده و شامل انواع ژل‌های بهداشتی ژنیتال بانوان از خردسالی تا میانسالی، شامپو سر و بدن، کرم ضدآفتاب، گرم ضد ترک بدن، کرم شقاق سینه و کرم‌های روشن کننده بدن و صورت ویژه بانوان باردار و شیرده، در کنار اسپری‌های خوشبو کننده و ضدتعریق ویژه بانوان با 6 رایحه و عملکرد متفاوت است.

هیدرودرم لیدی برای اولین بار در ایران موفق به تولید اسپری‌های ضدتعریق و دئودورانت پودری شد که با طراحی و بسته‌بندی بسیار زیبا و شکیل توانست توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به سمت خود جلب نماید.