شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Hydroderm

hydro-ba-1536x480
Hydroderm
Hydroderm

درباره برند "Hydroderm" پارس حیان

سال عرضه:  1386
وب سایت:  www.hydroderm.co
ایمیل:  info@hydroderm.co

برند هیدرودرم به عنوان یکی از برندهای مطرح و پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی، در سال 1386 توسط شرکت داروسازی پارس حیان تولید و عرضه شد.

فلسفه وجودی برند هیدرودرم که بر پایه آبرسانی قوی انواع پوست و مو قرار دارد،  در کنار کیفیت بالا و تنوع محصولات و انطباق آن با نیاز مصرف‌کنندگان باعث شد این برند از همان آغاز در رده برندهای درجه یک آرایشی و بهداشتی و هم‌سطح برندهای مطرح خارجی قرار بگیرد. به‌طوری‌که اکنون به‌عنوان یکی از لیدرهای بزرگ صنعت آرایشی و بهداشتی در ایران و خاورمیانه شناخته می‌شود.

آن‌چنان که از شعار اصلی برند یعنی «بهترین آبرسان پوست و مو» پیداست، بخش زیادی از محصولات متنوع هیدرودرم را محصولاتی همچون کرم‌ها، ماسک‌ها و ژل‌های آبرسان و مرطوب‌کننده تشکیل می‌دهند.

نام هیدرودرم از دوکلمه Hydro به معنی آبرسانی و Derm به معنای لایه میانی پوست تشکیل شده و این مفهوم را برای مصرف‌کننده دارد که از محصولاتی تخصصی، همراه باخاصیت آبرسانی قوی استفاده می‌کند.

تمامی محصولات و ساب برندهای هیدرودرم این ویژگی اصلی یعنی آبرسانی را در کنار سایر ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود داشته و با فرمولاسیونی تخصصی تهیه شده‌اند.

هیدرودرم با شناخت درست و دقیق نیازهای پوستی و زیبایی مخاطبان خود، به‌تدریج انواع ضدآفتاب‌ها، ترمیم‌کننده‌ها، محصولات ضد جوش و ضدالتهاب، محصولات ضد پیری پوست، خوشبوکننده‌ها، ضدعفونی‌کننده‌ها، محصولات ویژه بانوان باردار و شیرده Hydroderm Lady ، محصولات ویژه مراقبت از پوست، مو و بدن کودکان نوزادان Hydroderm Baby و آقایان را با نام‌های، و Hydroderm Men، روانه بازار کرده است.