شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Prodentine 361

prodentine-final-min
Prodentine 361
Prodentine 361

درباره برند "Prodentine 361" پارس حیان

سال عرضه:  1400
وب سایت:  www.prodentine.co
ایمیل:  info@prodentine.co

ازآنجایی‌که بهداشت دهان و دندان یکی از شاخصه‌های مهم سلامت عمومی بدن محسوب می‌شود، شرکت داروسازی پارس حیان با بهره از دانش و تجربه متخصصان خود و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا، طراحی و تولید خمیردندان‌های تخصصی «پرودنتین 361» را آغاز کرد.

برند پرودنتین با انواع خمیردندان‌های تخصصی یکی از جدیدترین تولیدات شرکت داروسازی پارس حیان است که باهدف ارتقای بهداشت و سلامت عمومی جامعه در سال 1400 قدم به عرصه سلامت کشور نهاد.

بیش از 40 سال تجربه و دانش متخصصان لابراتوار پارس حیان در تولید انواع محصولات بهداشتی و استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌ها در طراحی و تولید انواع خمیردندان، برند پرودنتین را در زمره بهترین خمیردندان‌های ایرانی قرار داده است.

خمیردندان‌های کامل «پرودنتین 361» در چهار مدل مخصوص بزرگسالان با فرمولاسیون تخصصی و تمرکز بر ویژگی‌هایی نظیر حذف‌ بوی ‌نامطبوع‌ دهان، ضد ‌پوسیدگی‌ دندان، سفید‌کنندگی‌ دندان و مخصوص ‌دندان‌ها و لثه‌های حساس، و نیز خمیردندان‌های ژله‌ای مخصوص کودکان در 6 طعم مختلف، تولید و به بازار عرضه شده است.

از جمله عملکردهای اصلی خمیردندان‌های کامل پرودنتین 361 می‌توان به این 12 مورد اشاره کرد:
سفیدکننده، از بین برنده لک‌های دندان، ضد حساسیت دندان، استحکام‌بخش مینای دندان، خوشبو کننده و رفع بوی نامطبوع دهان، ضد پوسیدگی، ضد پلاک، ضد تارتار، آنتی باکتریال، محافظت از لثه، سازگار با لمینت و کامپوزیت، حاوی فلوراید.