شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Prodentine Kids

Baby-Tooth-min
Prodentine Kids
Prodentine Kids

درباره برند "Prodentine Kids" پارس حیان

سال عرضه:  1400
وب سایت:  www.prodentine.co
ایمیل:  info@prodentine.co

هر سال، تعداد زیادی از کودکان دچار مشکلات پوسیدگی و خرابی دندان می‌شـوند. اما اگر مسـواک و خمیردندانی مناسب برای آنهـا تـهیـه کنید، بسیار کمتـر شـاهد بروز چنین مسائلی خواهید بود

بسیاری از والدین به بهانه اینکه برخی دندان‌های کودکان موقتی هستند و می‌افتند، اهمیت زیادی به سلامت و نظافت آنها نمی‌دهند. چـنین طرز تـفکری به شدت اشتباه و نادرست است.

رعایت نظافت و بهداشت دهان و دندان با خرید خمیر دندان کودک مناسب و نهادینه کردن عادت‌های صحیح بهداشتی در کودکان به وجود می‌آید.
ضمن اینکه رسیدگی نکردن به بهداشت دهان و دندان در کودکی هم موجب پوسیدگی دندان و بروز بیماری‌های مختلف می‌شود.

مسواک زدن در کودکی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا که بهداشت دهان در سنین پایین سبب جلوگیری از بیماری و پوسیدگی دندان در بزرگسالی می‌شود.

در حقیقت پوسیدگی دندان تنها بیماری مزمن رایج درکودکان سنین بین 6 تا 11 سال می‌باشد.

برخی از خمیر دندان‌ها طعم تندی دارند و کودک قادر به تحمل آن نیست و در این شرایط دو حالت به وجود می‌آید:

  • اولین حالت این است که از مسواک زدن امتناع می‌کند.
  • دومین حالت این است که زمان مسواک زدن را به کمترین میزان کاهش می‌دهد.

هر دوی ایـن حالات تـهدیدی برای افزایش پوسیـدگی دنـدان‌ها می‌باشد. به همین دلیل به والدین توصیه می‌شود که در انتخاب خمیردندان مخصوص کودکان طعم آن را نیز در نظر بگیرند.

کودکان عاشق طعم‌های آدامس، توت فرنگی، نوشابه، پاستیل، بستنی، آبنبات چوبی و لیموناد هستند و اگر این طعم‌ها توی خمیر دندانی که استفاده می‌کنند باشد با حس لذت به استـقبال مـسـواک زدن می‌روند.

خمیر دندان ژله‌ای کودک پرودنتین با طعم‌های متفاوت و  شیرین مناسب بچه‌های در آستانه‌ی رشد دندان‌های دائمی فرموله شده و حاوی ترکیباتی که برای رشد سریع دندان‌ها و استحکام لثه‌ها ضروری می‌باشند هستند.

خمیر دندان‌های ژله‌ای کودک پرودنتین با بیس سیلیکایی، سایندگی بسیار کم و ملایمی دارند و این سـاینـدگی تنـظیـم شده برای تمیـزی و حـذف پلاک‌های دندان می‌باشد که به مینای حساس دندان کودک آسیب وارد نمی‌آورد.

خمیر دندان‌ها از مواد شیمیایی مختلفی تشکیل می‌شود. بعضی از این مواد شیمیایی بی ضرر هستند و برخی از آن‌ها برای بدن مضر هستند. مثـلا موادی مانند فلوراید بهتر است برای کودکـان در مقـادیر پاییـن مصرف شود.

خمیر دندان‌های کودک پرودنتین فاقد فلوراید می‌باشند.