شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Sunsafe Kids

sunsafe-kids-min
Sunsafe Kids
Sunsafe Kids

درباره برند "Sunsafe Kids" پارس حیان

سال عرضه:  1390
وب سایت:  www.sunsafecare.com
ایمیل:  info@sunsafecare.com

«سان سیف» به‌عنوان برند تخصصی ضدآفتاب شرکت داروسازی پارس حیان، از سال 1390 با تولید انواع ضدآفتاب‌های تخصصی با طیف وسیع و عملکردهای چندگانه وارد بازار آرایشی و بهداشتی شده است.

سان سیف به پشتوانه 30 سال تجربه و دانش متخصصان خود، حالا توانسته جایگاه ویژه‌ای در میان مصرف‌کنندگان پیدا کرده و به‌عنوان رقیبی جدی برای برندهای خارجی ضدآفتاب مطرح شود.

«سان سیف» با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌ها و شناخت دقیق و علمی نسبت به ترکیبات جدید و مؤثرتر ضدآفتاب، با همکاری لابراتوار Dr. Straetmans كشور آلمان موفق به تولید انواع ضدآفتاب با فرمولاسیون و ترکیباتی خاص و تخصصی شده است.

انواع ضدآفتاب‌های فاقد چربی و مخصوص پوست‌های چرب و جوش‌دار، ضدآفتاب ضدچروک، ضدآفتاب روشن‌کننده و ضدلک، ضدآفتاب مخصوص پوست‌های حساس، فلوئید ضدآفتاب، اسپری ضدآفتاب، ضدآفتاب آقایان، کرم و اسپری ضدآفتاب کودکان، لوسیون بعد از آفتاب و ضدآفتاب‌های کرم‌پودری و پرایمری «مکیسان» در شش رنگ، محصولات سان سیف را تشکیل داده‌اند.

فرمولاسیون و ترکیبات تخصصی، استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها، مواد اولیه درجه یک خارجی و برخورداری از دانش و تجربه سی و چندساله شرکت پارس حیان در کنار آزمایشگاه‌های پیشرفته، کیفیت و اثرگذاری محصولات سان سیف را تضمین می‌کند.

لاین مخصوص کودکان سان سیف تحت عنوان Sunsafe Kids با دو محصول ویژه کودکان که از سن 6 ماهگی به بعد قابل استفاده هستند، کار خود را آغاز کرد.

  • اسپری ضدآفتاب کودکان سان سیف
  • کرم ضدآفتاب کودک سان سیف