درباره ما

1361

سال تاسیس

14

برند

35

ساب برند

شرکت داروسازی پارس حیان یک شرکت خانوادگی خصوصی با بیش از 40 سال ثبات در تیم مدیریتی است که توسط دو  تن از دانشمندان سرشناس، محقق و اساتید دانشگاه، سرکار خانم‌ها دکتر رقیه گلوبندی و دکتر زهرا گلوبندی در سال 1361 تأسیس گردید.

پارس حیان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بهداشتی، آرایشی و مراقبت از پوست، مو و دندان در خاورمیانه است که با بیش از 1100 محصول در قالب 14 برند و 35 ساب برند، میلیون‌ها مصرف‌کننده در ایران، خاورمیانه و آسیای مرکزی همچون عراق، کویت، بحرین، افغانستان، تاجیکستان و روسیه دارد.

کلیه مواد اولیه محصولات تولیدی در شرکت پارس حیان از معروف‌ترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی تامین می‌شود. این مواد سپس در آرمایشگاه‌های مجهز و پیشرفته با گذر از آزمایش‌های سختگیرانه کنترل کیفیت در قالب انواع محصولات آرایشی و بهداشتی Functional & RX، مراقبت شخصی Mass & Masstige، دارویی و مغذی، مراقبت در منزل و… تولید شده و روانه بازار می‌شوند.

پارس حیان اولین و تنها تولید کننده محصولات بهداشتی و آرایشی در ایران است که دارای آزمایشگاه‌های مجهز کنترل کیفیت با تایید وزارت بهداشت و درمان بوده و کلیه تست‌های QC محصولات در همین آزمایشگاه‌ها در داخل شرکت صورت می‌گیرد.

از سال 2006 و با دریافت گواهینامه ISO 9001 مدیریت کیفیت فرایندها به دقت نظارت می‌شوند و همه فرایندها همراه با سازگاری با الزامات GMP کیفیت پایدار محصولات را تضمین می‌کنند.

از میان حدود 2100 نیروی مشغول به کار در شرکت پارس حیان 1000 نفر در بخش‌های مختلف فروش و بازاریابی فعالیت دارند که با بیش از 40000 نقطه فروش شامل داروخانه‌ها، فروشگاه‌ها و گالری‌های لوازم آرایشی بهداشتی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در ساسر کشور همکاری می‌کنند.

همکاری و ارتباط نزدیک نیروهای مجرب شرکت پارس حیان با گروه‌های مختلف در عرصه بهداشت و درمان کشور، شامل بیش از 1000 متخصص امراض پوستی، حدود 4000 پزشک عمومی و متخصص پوست، بیش از 12000 فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی، دارندگان سالن‌های زیبایی و 11000 داروخانه در نقاط مختلف کشور، به صورت ماهانه و هفتگی، نشان‌دهنده گستردگی و عظمت فعالیت این شرکت است.