شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

کنترل و تضمین کیفیت

شرکت داروسازی پارس‌حیان، دیدگاه جامعی به کیفیت دارد و کیفیت را از نقطه شناسایی نیازها و خواسته‌های مصرف‌کننده آغاز می‌کند. این شرکت معتقد است کیفیت باید در همه فرایندها از لحظه تأمین مواد و حتی شناسایی تامین‌کننده، سپس ساخت، تولید، انبار کردن، فرایند فروش، توزیع و سرانجام خدمات پس از فروش مدنظر قرار گیرد.

شرکت داروسازی پارس‌حیان توجه به سلامت و ایمنی محصولات در تمامی فرایندها را به‌طور جامع و یکپارچه مدنظر دارد و در این راستا چندین سال متوالی موفق به دریافت جایزه طلایی محصولات سالم و ایمن شده است که از این حیث کم‌نظیر به نظر می‌رسد.

شرکت پارس حیان اولین و تنها تولیدکننده محصولات مراقبتی و بهداشتی مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفیت مرجع است که وزارت بهداشت ایران این آزمایشگاه تحلیلی مجهز و پیشرفته را به رسمیت می‌شناسد.

علاو ه بر آن تعاملات شرکت پارس‌حیان با شرکت‌های بزرگ بین‌المللی و تولید سفارشی محصولات در داخل کشور برای این شرکت‌ها ، سبب تبادل و انتقال دانش، یادگیری و ارتقا سطح کیفیت و استانداردها شده است.