شرکت داروسازی پارس حیان، تولید کننده برتر به انتخاب انجمن داروسازان ایران

مشخصات برند

سال عرضه:

1397

وبسایت:

پست الکترونیک:

info@ardene-atopia.ir

شبکه اجتماعی:

درباره Ardene Atopia

آردن اتوپیا نتیجه سال‌ها پژوهش و تلاش «شرکت داروسازی پارس حیان» در جهت رفع نیازهای کودکان و بزرگسال مبتلا به مشکلات پوستی همچون التهاب، خشکی پوست و اگزماست. اتوپیا با رعایت بالاترین سطوح کیفی و استاندارهای جهانی در زمینه درمان پوست، در سال 1397 به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های برند باسابقه و بزرگ «آردن» تولید و عرضه شد.

محصولات آردن اتوپیا بر پایه فرمولاسیون غنی شده از کمپلکس فاکتورهای طبیعی مرطوب‌کننده پوست، همراه با مواد دارای 100% فارماگرید دارویی، بدون هرگونه اسانس و مواد نگهدارنده، باقدرت تحمل‌پذیری بالا تولید شده و در تمام فصول سال قابل‌استفاده هستند.

این محصولات به طور تخصصی برای پوست‌های خشک و بسیار خشک، خشک و حساس، بسیار خشک و اگزمایی به بازار عرضه گردیده است.
آردن اتوپیا شامل سه لاین محصول است:

  • درای ریلیف (Dry Relief) مخصوص پوست‌های خشک و خیلی خشک برای تامین طولانی‌مدت رطوبت مورد نیاز پوست و حفاظت از پوست در برابر عوامل آسیب‌رسان تولید و عرضه شده است.
  • سنسی پرو (SensiPro) مخصوص پوست‌های خشک و حساس، بدون برجاگذاشتن اثر چربی، با تامین رطوبت و ایجاد یک لایه محافظ بر روی پوست خشک و حساس، از پوست در برابر عوامل آسیب‌رسان خارجی محافظت کرده، التهابات ناشی از خشکی و قرمزی پوست را کاهش داده و باعث التیام سریع پوست‌های تحریک شده و حساس می‌شود و آن را ترمیم می‌کند. این محصولات با قابلیت پخش آسان، فاقد رنگ و اسانس بوده و هیپوآلرژنیک و غیر کومدون‌زا هستند.
  • اگزوپرو (EczoPro) مخصوص پوست‌های بسیار خشک و اگزمایی برای کودکان بالای 3 ماه و بزرگسالان مبتلا به اگزما و یا مستعد اگزما قابل‌استفاده است. این محصولات هیپوآلرژنیک بوده و قابلیت تحمل‌پذیری بالایی دارند و برای استفاده در تمام فصول سال مناسب هستند.