شرکت داروسازی پارس حیان، تولید کننده برتر به انتخاب انجمن داروسازان ایران

sunsafe-banner

مشخصات برند

سال عرضه:

1398

وبسایت:

پست الکترونیک:

info@ardene.co

شبکه اجتماعی:

درباره Ardene Regenex

آردن به عنوان اولین گروه محصولات تخصّصی بهداشت و مراقبت از پوست در ایران در سال ۱۳۷۰ با هدف پاسخگویی به نیازهای روز‌افزون مصرف‌کنندگانی که دید حرفه‌ای و علمی‌تر نسبت به مراقبت‌های بهداشتی و درمانی پوست را داشتند طراحی و تولید گردید.
در حال حاضر آردن به عنوان معتبرترین برند محصولات بهداشت و مراقبت از پوست، پوشش کاملی را بر نیازهای مختلف جامعه ایرانی ایجاد کرده است، هدف این برند پاسخگویی به نیازهای روزافزون مصرف‌کنندگانیست که دید حرفه‌ای و علمی‌تر نسبت به مراقبت‌های بهداشتی و درمانی پوست را دارند.
در همین راستا برند بزرگ آردن در سال 1398 با دو محصول اختصاصى جهت لايه بردارى شروع به فعاليت نموده است . هدف اصلى محصولات در اين برند لايه بردارى و تحريك ساخت سلول‌هاى جديد در لايه‌هاى سطحى يوست، در كنار حفظ تعادل هيدروليپيدى، كنترل التهاب احتمالى و اثرات آنتى اكسيدانى است.
ييلينگ شيميايى يكى از روش‌هاى ترميم و درمان نسبى جين و جروك‌هاى يوستى است كه در آن با استفاده از مواد كراتوليتيک لايه‌اى از روى يوست برداشته مى‌شود.

در حال حاضر آردن رجنکس دارای دو محصول با فرمولاسیون بسیار ویژه شامل ژل آلفا هیدروکسی اسید 15% و کرم آلفا هیدروکسی اسید 25% است.