شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Ardene Sebuma

sebuma-about-us-min
Ardene Sebuma
Ardene Sebuma

درباره برند "Ardene Sebuma" پارس حیان

سال عرضه:  1398
وب سایت:  www.ardene-sebuma.ir
ایمیل:  info@ardene-sebuma.ir

لابراتوار پارس حیان به عنوان واحد پیشرو در تهیه و تولید محصولات درمانی و کمک‌درمانی، در سال 1398 به منظور پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان با «پوست چرب و جوش‌دار» اقدام به طراحی و تولید گروه محصولات «آردن سبوما» نموده است.

تکیه بر دانش و بیش از 30 سال تجربه شرکت پارس حیان و برند بزرگ آردن در تولید ترکیبات متنوع و تخصصی مراقبت از پوست باعث شده در طراحی این برند به کلیه نیازهای پوست‌های چرب و آکنه‌ای توجه شود.

همین پشتوانه قوی و موفق در کنار دانش پزشکان متخصص پوست، به تولید محصولاتی منجر شده که از شستشوی صورت و بدن تا حفظ و ارتقاء آبرسانی پوست و همچنین کمک به درمان آکنه‌های پوستی را شامل می‌شود.

محصولات مراقبت از پوست آردن سبوما مخصوص پوست‌های چرب و جوشدار و مستعد آکنه بوده و با فرمولاسیون تخصصی برای کنترل و درمان مشکلات پوستی ناشی از ترشح بیش از حد چربی همچون بروز جوش و آکنه مناسب هستند.