شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Ardene Solaris

baner-sunscreen-tinted-min
Ardene Solaris
Ardene Solaris

درباره برند "Ardene Solaris" پارس حیان

سال عرضه:  1400
وب سایت:  solaris.ardene.co
ایمیل:  info@solaris.ardene.co

” سولاریس “ در زبان فرانسوی به معنای ” خورشید ” است. خورشید منبع نور و حیات و سرچشمه زندگی است. بر اساس این ایده سولاریس با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی‌ها و دغدغه‌های انسان امروزی خلق شده است.

همراهی و دوستی تکنولوژی در محصولات بهداشتی و ضدآفتاب‌ها با استفاده از پشتوانه دانش 40 ساله پارس حیان اصالتی ناب را خلق کرده است. اصالتی که می تواند یادآور طبیعت و سرزندگی برای انسان در عصر مدرنیته باشد. سولاریس با بهره‌گیری از زیبایی طبیعی و ماندگار، ایده‌ی دوستی و محافظت از پوست با تکنولوژی را باری دیگر برای ما زنده کرده است که با تولید محصولاتی بر پایه آب در دنیای نوگرای امروزی آسودگی را برای ما به ارمغان آورده است.

محصولات سولاریس به فرمت‌های لوسیون، کرم، ژل و با سازگاری با هر نوع پوست تولید شده است. این محصولات منافذ پوستی را جهت تنفس بیشتر و حس سبکی بهتر باز نگه می‌دارد و کمترین احتمال تحریکات پوست را خواهد داشت.

یکی از دلایل اصلی آسیب‌های پوستی اشعه خورشید می‌باشد که از قرار گرفتن مکرر در معرض اشعه ماوراء بنفش ایجاد می‌شود و دلیل 80 درصد از پیری و سرطان پوست است. این فرآیند به عنوان پیری نوری شناخته می‌شود. تحقیقات گسترده و فرمول‌های تخصصی ما بر اساسی‌ترین عادات پوستی و جهت مبارزه با پیری و آسیب در پوست تمرکز دارد: محافظت در برابر اثرات مضر خورشید، ترمیم آسیب‌های موجود و اصلاح علائم قابل مشاهده پیری.

ضدآفتاب‌ها همواره جز محصولات مهم در لاین مراقبت از پوست بوده‌اند ولی با پیشرفت تکنولوژی و ارتقاء سطح انتظار مصرف‌کنندگان، همواره کمبود محصولی که تحت شرایط متفاوت قابل مصرف باشد وجود داشت. برای مثال ضدآفتاب‌های معمولی قابلیت استفاده روی پوست مرطوب را نداشتند یا برای ناحیه دور چشم، باید از یک ضدآفتاب مخصوص این ناحیه استفاده می‌شد. لذا شرکت داروسازی پارس حیان در جهت پاسخگویی به این نیاز و بهبود کیفیت محصولات مراقبت از آفتاب، نسل پنجم ضدآفتاب‌های آردن را تحت برند آردن سولاریس فرموله و روانه بازار نمود.

محصولات ما با همکاری متخصصان پوست تولید شده است. ما می‌دانیم که موج سواران، دوچرخه سواران کوهستان، دونده‌ها، والیبالیست‌های ساحلی، اسنوبورد سواران و اسکی بازان به ضد آفتاب‌های تخصصی نیاز دارند و والدین نیز به دنبال محصولی با بالاترین کیفیت برای محافظت از پوست فرزندان خود در برابر آفتاب هستند. به همین دلیل است که این بخشی از فلسفه ما در خلق برند آردن سولاریس بوده است که اطمینان حاصل کنیم محصولات به طور کامل مقاوم در برابر آب و دارای فاکتور محافظتی بالایی در برابر آفتاب هستند، باعث ایجاد سوزش در چشم شما نمی‌شوند و بر روی پوست مرطوب قابل استفاده هستند. فرمول بسیار سبک آردن سولاریس برای پوست‌های حساس و اگزمایی نیز مناسب هستند و با ترکیبات موثر و سازگار با انواع پوست تولید شده‌اند.