شرکت داروسازی پارس حیان، تولید کننده برتر به انتخاب انجمن داروسازان ایران

baner-sunscreen-tinted-min

مشخصات برند

سال عرضه:

1400

وبسایت:

پست الکترونیک:

info@solaris.ardene.co

شبکه اجتماعی:

درباره Ardene Solaris

سولاریس“ در زبان فرانسوی به معنای ” خورشید ” است. خورشید منبع نور و حیات و سرچشمه زندگی است. بر اساس این ایده سولاریس با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها و دغدغه های انسان امروزی خلق شده است …
همراهی و دوستی تکنولوژی در محصولات بهداشتی و ضدآفتاب ها با استفاده از پشتوانه دانش 40 ساله پارس حیان اصالتی ناب را خلق کرده است. اصالتی که می تواند یادآور طبیعت و سرزندگی برای انسان در عصر مدرنیته باشد. سولاریس با بهره گیری از زیبایی طبیعی و ماندگار، ایده ی دوستی و محافظت از پوست با تکنولوژی را باری دیگر برای ما زنده کرده است که با تولید محصولاتی بر پایه آب در دنیای نوگرای امروزی آسودگی را برای ما به ارمغان آورده است.
محصولات سولاریس به فرمت های لوسیون، کرم ، ژل و با سازگاری با هر نوع پوست تولید شده است. این محصولات منافذ پوستی را جهت تنفس بیشتر و حس سبکی بهتر باز نگه می دارد و کمترین احتمال تحریکات پوست را خواهد داشت.
یکی از دلایل اصلی آسیب های پوستی اشعه خورشید می باشد که از قرار گرفتن مکرر در معرض اشعه ماوراء بنفش ایجاد می شود و دلیل 80 درصد از پیری و سرطان پوست است. این فرآیند به عنوان پیری نوری شناخته می شود. تحقیقات گسترده و فرمول های تخصصی ما بر اساسی ترین عادات پوستی و جهت مبارزه با پیری و آسیب در پوست تمرکز دارد: محافظت در برابر اثرات مضر خورشید، ترمیم آسیب های موجود، و اصالح علائم قابل مشاهده پیری.
ضدآفتاب ها همواره جز محصولات مهم در لاین مراقبت از پوست بوده اند ولی با پیشرفت تکنولوژی و ارتقاء سطح انتظار مصرف کنندگان، همواره کمبود محصولی که تحت شرایط متفاوت قابل مصرف باشد وجود داشت. برای مثال ضدآفتاب های معمولی قابلیت استفاده روی پوست مرطوب را نداشتند یا برای ناحیه دور چشم، باید از یک ضدآفتاب مخصوص این ناحیه استفاده می شد. لذا شرکت داروسازی پارس حیان در جهت پاسخگویی به این نیاز و بهبود کیفیت محصولات مراقبت از آفتاب، نسل پنجم ضدآفتاب های آردن را تحت برند آردن سولاریس فرموله و روانه بازار نمود. محصوالت ما با همکاری متخصصان پوست تولید شده است. ما می دانیم که موج سواران، دوچرخه سواران کوهستان، دونده ها، والیبالیست های ساحلی، اسنوبورد سواران و اسکی بازان به ضد آفتاب های تخصصی نیاز دارند و والدین نیز به دنبال محصولی با بالاترین کیفیت برای محافظت از پوست فرزندان خود در برابر آفتاب هستند.به همین دلیل است که این بخشی از فلسفه ما در خلق برند آردن سولاریس بوده است که اطمینان حاصل کنیم محصولات به طور کامل مقاوم در برابر آب و دارای فاکتور محافظتی بالای در برابر آفتاب هستند، باعث ایجاد سوزش در چشم شما نمی شوند و بر روی پوست مرطوب قابل استفاده هسنتد. فرمول بسیار سبک آردن سوریس برای پوست های حساس و اگزمایی نیز مناسب هستند و با ترکیبات موثر و سازگار با انواع پوست تولید شده اند.