شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Ardene

arrden-min
Ardene
Ardene

درباره برند "Ardene" پارس حیان

سال عرضه:  1370
وب سایت:  www.ardene.co
ایمیل:  info@ardene.co

آردن به عنوان اولین گروه محصولات تخصّصی بهداشت و مراقبت از پوست در ایران، درسال 1370 با تولید اولین ضدآفتاب‌های ایرانی، مطابق با استانداردهای روز دنیا کار خود را آغاز نمود. این حرکت آغاز فرهنگ‌سازی استفاده از ضدآفتاب برای همه از جمله آقایان و کودکان در ایران بود.

برند آردن برای مصرف‌کنندگانی که در آن زمان نسبت به سایرین دید حرفه‌ای‌تر و علمی‌تری نسبت به مراقبت‌های بهداشتی و درمانی پوست داشتند ابداع شد.

پس از آن «آردن» برای تامین نیازهای همه گروه‌های سنی و جنسیتی، تولید محصولات تخصصی‌تر و خلاقانه‌تری را آغاز کرد و اکنون به عنوان باسابقه‌ترین و معتبرترین برند محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست، در بازار ایران شناخته می‌شود.

«آردن» در حال حاضر با 10 برند زیرمجموعه، گروه کاملی از محصولات تخصصی آرایشی بهداشتی و مراقبت از پوست و مو را داراست و توانسته به شایستگی پاسخ‌گوی نیازهای بهداشتی مصرف‌کنندگان خود باشد.

قدمت و اصالت، اهمیت حفظ سلامت تک تک افراد خانواده، بهبود مستمر کیفیت محصولات، ارزشمند بودن مشتریان، صداقت، سادگی و تولید محصولات جدید با توجه به نوع پوست و جنسیت مصرف کنندگان، بخشی از ارزش‌های اصلی برند «آردن» را تشکیل می‌دهند.

رفع نیازهای بهداشتی، طراحی و تولید محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست و مو با بالاترین کیفیت برای تمام اعضای خانواده و با قیمتی مناسب ماموریت آردن است که نتیجه آن اعتماد مصرف کنندگان به کالای ایرانی است.

آردن قصد دارد به بزرگ‌ترین برند بهداشتی ایران از لحاظ تنوع، میزان کالا و سهم بازار تبدیل شده و هم‌گام با ترندهای جهانی اولین تولید کننده محصولات جدید بهداشتی باشد.