شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

Bio Marine

main-header
Bio Marine
Bio Marine

درباره برند "Bio Marine" پارس حیان

سال عرضه:  1395
وب سایت:  www.biomarine.ir
ایمیل:  info@biomarine.ir

از اسرار و شگفتی‌های دریا، گیاهان پرخاصیت نهفته در آن است. استفاده از عصاره این گیاهان در فرآورده‌های مراقبت از پوست، زیبایی طبیعی را به ارمغان آورده و علاوه بر خواص محافظتی، ترمیم‌ کنندگی و تغذیه‌ کنندگی، به شادابی و طراوت پوست کمک شایانی می‌کند. گیاهان دریایی در ارتقای سلامت پوست و به تعویق‌ انداختن روند پیری نیز تأثیر به سزایی دارند.

به دنبال تحقیقات صورت‌ گرفته در مورد خواص گیاهان دریایی در سال‌های اخیر، استقبال عمومی از فرآورده‌های دارای عصاره این گیاهان، به طور قابل‌ توجهی افزایش‌ یافته است. از این رو، شرکت داروسازی پارس حیان با بیش از 30 سال سابقه درخشان در حوزه تولید و عرضه محصولات بهداشتی و آرایشی، با همکاری لابراتوار بایوتک مارین فرانسه (Biotech Marine) در راستای پاسخگویی به کلیه نیازها و مشکلات پوستی، برای اولین بار در ایران اقدام به نوآوری و طراحی فرآورده‌هایی با منشأ گیاهان حیات‌بخش و آرامش‌بخش دریایی، تحت برند بایومارین و با شعار «تجربه سبک جدید زندگی» نموده است.

محصولات بایومارین، از عصاره جلبک‌های دریایی، با به‌ کارگیری پیشرفته‌ترین روش‌های تولید و فرمولاسیون تولید شده‌‌اند. هدف این برند، توصیه سبک جدید زندگی به مصرف‌ کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی بوده تا با استفاده از این محصولات در کنار ورزش و تغذیه سالم، پوستی زیبا و شاداب داشته باشند.

بایومارین، شامل فرآورده‌‌های متنوعی جهت استفاده خانگی و سالنی، نظیر گروه محصولات لایه‌ بردار، روشن‌ کننده، بازسازی‌ کننده، ضدچروک، مرطوب‌ کننده، آبرسان، پاک‌ کننده، ضدآفتاب و … است.

بایومارین، با ارائه خدمات آموزشی، نظیر برگزاری دوره‌های زیبایی تخصصی، شامل کلاس‌های فیزیولوژی پوست، ماساژ، یوگای صورت، تغذیه و سبک زندگی و همچنین کارگاه‌های جوان‌سازی، آبرسانی، میکرودرم و… به دنبال توصیه سبک جدید زندگی، در جاده بی‌انتهای کیفیت، به مصرف‌کنندگان گرامی است.

بایومارین، برندی ایرانی است که مواد اولیه آن از کشور فرانسه وارد شده و میزان کارایی آن با استانداردهای شرکت بایوتک مارین فرانسه مطابقت داده شده است. مشتریان هدف آن، فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی، داروخانه‌ها و سالن‌های زیبایی هستند تا از این طریق، محصولات بایومارین، برای تجربه سبک جدید زندگی، به دست شما مصرف‌ کنندگان گرامی برسد.