شرکت داروسازی پارس حیان، تولید کننده برتر به انتخاب انجمن داروسازان ایران

fulica-min

مشخصات برند

سال عرضه:

1386

وبسایت:

پست الکترونیک:

info@fulicahaircare.com

شبکه اجتماعی:

درباره Fulica

فولیکا برند تخصصی مراقبت و بهداشت مو و پوست سر شرکت پارس حیان است که پس از سال‌ها تحقیق و گذراندن آزمایش‌های سختگیرانه در سال 1386 وارد بازار شد. تنوع بی‌نظیر محصولات فولیکا با کاربردهای درمانی و تخصصی آن‌ها برای رفع انواع دغدغه‌های مراقبت از مو، این برند را خیلی زود به یکی از برندهای پرطرفدار در میان مصرف‌کنندگان و پزشکان و متخصصان پوست و مو بدل کرد.
انواع شامپوهای تخصصی برای موهای چرب، خشک، دارای شوره، دارای ریزش، رنگ شده، پوست سر چرب، خشک و حساس و… در کنار انواع نرم‌کننده‌ها، بالم‌ها، سرم‌ها و ماسک‌های داخل و بیرون از حمام، پن‌های غیرصابونی و شوینده پوست صورت و بدن و… محصولات فولیکا را تشکیل می‌دهند.
محصولات فولیکا با رعایت کامل استانداردهای جهانی از جمله ISO9001 و OHSAS1800،  استفاده از عصاره‌های گیاهان دارویی و مفید و عدم وجود مواد شیمیایی و سرطان‌زا در ترکیبات خود، توانسته باکیفیت بسیار بالای محصولات، اعتماد مصرف‌کنندگان را جلب کند.
برند فولیکا در تمام سال‌های فعالیت خود همواره توسعه و معرفی محصولات جدید و تخصصی بر اساس نیاز مصرف‌کنندگان را سرلوحه خود قرار داده و در همین راستا گروه محصولات جدیدی را روانه بازار کرده است. از جمله می‌توان به گروه محصولات فولیکا اوریجینال (محصولات تقویت‌کننده مو و بدون سولفات)، فولیکا کالربوست (محصولات ضد زردی مو، مخصوص موهای رنگ شده قهوه‌ای، بلوند و قرمز)، فولیکا RX (محصولات مراقبت از موی تخصصی و تجویزی) و فولیپلکس (محصولات مراقبت از موی حرفه‌ای و سالنی) اشاره کرد که همگی در سال 1399 روانه بازار شده‌اند.