شرکت داروسازی پارس حیان، تولید کننده برتر به انتخاب انجمن داروسازان ایران

hydroderm-Baby-Final-min

مشخصات برند

سال عرضه:

1394

وبسایت:

پست الکترونیک:

info@hydroderm.co

شبکه اجتماعی:

درباره Hydroderm Baby

برند هیدرودرم به عنوان یکی از برندهای مطرح و پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی، در سال 1386 تولید و عرضه محصولاتش را آغاز کرد.
فلسفه وجودی برند هیدرودرم که بر پایه آبرسانی قوی انواع پوست و مو قرار دارد،  در کنار کیفیت بالا و تنوع محصولات و انطباق آن با نیاز مصرف کنندگان باعث شد این برند از همان آغاز در رده برندهای درجه یک آرایشی و بهداشتی و هم‌سطح برندهای مطرح خارجی قرار بگیرد. به طوری که اکنون به عنوان یکی از لیدرهای بزرگ صنعت آرایشی و بهداشتی در ایران و خاورمیانه شناخته می‌شود.

آن‌چنان که از شعار اصلی برند یعنی «بهترین آبرسان پوست و مو» پیداست، بخش زیادی از محصولات متنوع هیدرودرم را محصولاتی همچون کرم‌ها، ماسک‌ها و ژل‌های آبرسان و مرطوب کننده تشکیل می‌دهند.

نام هیدرودرم از دو کلمه Hydro به معنی Hydration و Derm به معنای لایه میانی پوست تشکیل شده و این مفهوم را برای مصرف کننده دارد که ازمحصولاتی تخصصی، همراه با خاصیت آبرسانی قوی استفاده می‌کند.

تمامی محصولات و ساب برندهای هیدرودرم این ویژگی اصلی یعنی آبرسانی را در کنار سایر ویژگی‌های منحصر به فرد خود داشته و با فرمولاسیونی تخصصی تهیه شده‌اند.

هیدرودرم با شناخت درست و دقیق نیازهای پوستی و زیبایی مخاطبان خود، به تدریج انواع ضدآفتاب‌ها، ترمیم کننده‌ها، محصولات ضدجوش و ضد التهاب، محصولات ضد پیری پوست، خوشبو کننده‌ها، ضدعفونی کننده‌ها، محصولات ویژه بانوان، کودکان و آقایان را با نام‌های هیدرودرم لیدی، هیدرودرم بیبی و هیدرودرم مِن، روانه بازار کرده است.

برند هیدرودرم در راستای ماموریت خود که مراقبت از پوست همه اعضای خانواده است، با دغدغه رفع نیازهای پوست و موی حساس و ظریف نوزادان و کودکان، زیربرند تخصصی هیدرودرم بیبی را در سال 1394 تاسیس کرد.
هیدرودرم بیبی شامل انواع شامپو و شوینده سر و بدن، کرم و لوسیون مرطوب کننده، کرم و اسپری ضدآفتاب، کرم پا و ضد ادرار سوختگی نوزادان و کرم برطرف کننده پوسته چرب سر نوزادان است.

فرمولاسیون کاملا تخصصی و بسیار ملایم این محصولات و عدم وجود اسانس، الکل و پارابن در آن‌ها باعث شده محصولات هیدرودرم بیبی به یکی از محبوب‌ترین برندهای مراقبت از کودکان در ایران تبدیل شود.