شرکت داروسازی پارس حیان، ” تولید کننده برتر “ به انتخاب انجمن داروسازان ایران    |    تقدیر شده به عنوان ” تأمین‌کننده مسئولیت پذیر “ از سوی شرکت‌های بین‌المللی    |    تقدیر شده به عنوان ” بالاترین درجه موفقیت در کارآفرینی “ در اجلاس کارآفرینان مالزی

جایگاه مسئولیت اجتماعی برند هیدرودرم

کمپین حمایت از کارگاه‌های خانگی تولید صنایع‌دستی

در این طرح با حمایت از تولیدات‌خانگی هم از بانوان مناطق محروم جهت اشتغال‌زایی حمایت می‌شود و هم تولیدات آن‌ها مورد استفاده مصرف‌کننده قرار می‌گیرد. جهت آشنایی و دسترسی به گروه هدف، که در این طرح اولویت با زنان سرپرست خانوار می‌باشد، با شرکای اجرایی (سازمان‌های دولتی و غیر‌دولتی و موسسات خیریه ارتباط برقرار می‌شود.

در مرحله بعد کالاهای مورد نیاز شرکت پارس‌حیان جهت ارائه در مناسبت‌های مختلف نظیر جشنواره‌‌ها، نمایشگاه‌ها و گردهمایی‌ها سفارش داده می‌شود. تاکید این طرح، استفاده از مواد‌خام محلی می‌باشد. از برنامه‌های جانبی طرح، انجام کلاس‌های آموزشی برای مخاطبین می‌باشد.

همراه ایرانیان، حامی همیشگی قهرمانان

زندگی قهرمانان ورزشی همیشه برای مردم جالب بوده است. داستان‌هایی از تلاش آنان با تمام محدودیت‌ها و شرایط خاص در برخی موارد منجر به الگوبرداری و تغییر سبک زندگی شده است. در این بین زندگی بانوان قهرمان خصوصا آنهایی که تحولی را در جامعه خود و جامعه جهانی ایجاد کرده‌اند می‌توانند برای جوانان به ویژه بانوان الگویی باشند از تلاش و رسیدن به هدف با وجود محدودیت‌های موجود. هیدرودرم در نظر دارد تا با شناسایی ورزشکارانی که کمتر در عرصه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته‌اند ولی استعدادهای درخشان ایران و قهرمانان ملی و جهانی هستند کمک کند تا تحولی در ورزش قهرمانی و ورزش بانوان ایجاد نماید.